לומן שעוני נוכחות
 
 
 
 
 
4.5
17 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258718
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קורא כרטיסים – אמצעי מעקב ופיקוח אמין ומהימן

 
א.א. לומן-מד-עת מספקת קוראי כרטיסים מגנטיים של עובדים, המתחברים למחשב באמצעות חיבורים שונים. קוראי הכרטיסים מאפשרים פעולות שונות, למשל: קליטת שעות כניסה ויציאה, בקרת כניסה לבניין, לקומות ולחדרים שונים ועוד.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3258718
 

פתרונות מתקדמים לעסק שלכם

 
אנו נעזרים בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך המאפשרת ניהול שוטף של העסק ובקרה נוחה, פשוטה ויעילה על פעילותם של עובדים ומבקרים. קורא כרטיסים הוא מתקן חכם המזהה כרטיסי עובדים ומבקרים באמצעות כרטיסים מגנטיים. הנתונים נשלחים באופן מיידי למחשבים ולמערכות בקרה, המשמשים כשומרי הסף של העסק ומאפשרים אך ורק לבעלי גישה מעבר חלק בין החללים השונים.
קוראי הכרטיסים שלנו משמשים כיום אינספור לקוחות מרוצים, ביניהם:

  • מפעלים
  • חברות הייטק
  • מוסדות
  • חניונים
  • ועוד

השימוש בכרטיסים המגנטיים ובקורא הכרטיסים הוא קל מאוד, למעסיקים, לעובדים ולמבקרים כאחד. כל מה שצריך לעשות הוא להעביר את הכרטיס על גבי קורא הכרטיסים או במרווח המיועד לשם כך במכשיר לצורך סריקה, והמעבר נפתח (ונסגר באופן אוטומטי), או ששעת ההגעה/היציאה מוחתמת בשעון הנוכחות.
 
 
קורא כרטיסים
 
 
 
שעון נוכחות לקריאת כרטיסי עובדים
 
 
 

קורא כרטיסים – פתרון מושלם לעסק שלכם

 
כאחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ בשיווק מערכות בקרה, ברשותנו מגוון רחב של קוראי כרטיסים המתאימים למערכות בקרה, כניסה ונוכחות של עובדים עבור מפעלים, חברות ועסקים שונים. נשמח לספק לכם קוראי כרטיסים ומוצרים משלימים נוספים עם אחריות מלאה. המומחים שלנו עומדים לשירותכם, על מנת לספק לכם מענה על כל שאלה, ייעוץ מקצועי, שירות ותמיכה.
 
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום למעגל לקוחותינו המרוצים
וליהנות משירות הניתן מכל הלב, מיחס אישי ומשקט נפשי.