בקרת כניסה

מהי מערכת בקרת כניסה?

כאשר אתם מעוניינים בהתקנת מערכת של בקרת כניסה, חובה להבין לפני הכל, מה בעצם המשמעות של מערכת כזו, מה היא תורמת לעסק, ומהם ההבדלים בין המערכות השונות.

המערכת לבקרת הכניסה מיועדת בראש ובראשונה לצרכים של בטחון מידע ומידור עובדים. למערכת יש לרוב תפקיד כפול. היא קודם כל מוודאת שרק עובדים מורשים יוכלו להיכנס למקום העבודה, והיא גם מוודאת שכל עובד ייכנס רק לאזור שאליו הוא מורשה להיכנס, ולא תהיה זליגה בין המחלקות והאגפים במקום העבודה.

מערכות בקרת כניסה – כשבטיחות פוגשת איכות

א.א. לומן מד עת משווקת מערכות בקרת כניסה ברמה גבוהה, המאפשרות לכם לדעת בדיוק מה קורה במבנה שבבעלותכם. מערכות אלה חיוניות ביותר בעידן בו אנו חיים, מכיוון שכולנו חשופים לתופעות כגון פריצות, גניבות ונדליזם ומעשי פשיעה נוספים. אם אתם רוצים לשלוט בצורה ודאית על הנעשה בתוך המבנה – מערכת בקרה מתקדמת של כניסה/יציאה תעשה את ההבדל.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 03-6826566 והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

מערכת בקרת כניסה

מידע מקיף על המערכות

כיצד המערכת מזהה?

מערכת בקרת כניסה מאפשרות כניסה רק של אנשים מורשים. המערכות מתוכננות לזהות רק אנשים שיש ברשותם כרטיס עובד מתאים, והמתקדמות שבהן מבצעות זיהוי ביומטרי של כל אחד מהעוברים בפתח.

כשמדובר על זיהוי לפי טביעת האצבע של העובד, רצוי לקחת מהעובדים טביעות אצבע משתי הידיים. יש לשים לב שיש מערכות זולות שיכולות להתקשות בזיהוי טביעות מטושטשות, ולכן כדאי להשקיע במערכת איכותית. מנגנון אחר לזיהוי הוא הזיהוי הקולי.

ניתן להתקין את המערכות הן בכניסה הראשית למבנה וכך להבטיח שרק עובדי המקום נכנסים, והן במעברים בין חלקים שונים במבנה, אם יש כאלה שאליהם הכניסה מותרת רק לעובדים בתפקידים מסוימים. התוצאה – שליטה מבוקרת על זהות האנשים הנמצאים במקום בכל רגע נתון.

ממשק המערכת 

הממשק של מערכות בקרת כניסה הוא מתקדם במיוחד, ויכול אף להתחבר למערכות נוספות. ניתן לחבר בין מערכת הבקרה לבין הרשת הפנימית במקום העבודה, וניתן אף לחבר את המערכת לרשת האינטרנט במידה ויש בכך צורך.

כך, המערכת יכולה למסור מידע מקיף על כניסת העובדים לכל אגף, וניתן לבצע מעקב מקיף על רשימת העובדים שנכנסו לכל אגף בכל עת, כולל ניסיונות של אנשים מבחוץ להיכנס לאזור שאיננו מורשה.

בקרת כניסה והתממשקות בין מערכתית

ישנן מערכות המהוות מערכת בקרת כניסה ושעון נוכחות גם יחד, אולם אם יש ברשותכם כבר שעוני נוכחות, ניתן להתקין במקום מערכת בקרה שתתממשק עם הנתונים המתקבלים מהם, ולא תצריך הקמה נוספת של מאגר נתוני העובדים.

ניהול משתמשים

כמובן שבמערכת בקרת כניסה יש צורך לנהל משתמשים – להוסיף אנשים מורשים ולהסיר אנשים שעזבו, וכל מערכת מאפשרת לשלוט על אלפי משתמשים בו זמנית.

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות בקרת כניסה ולהזמנות חייגו עכשיו 03-6826566
ונשמח לעמוד לשירותכם.

למה נועדה מערכת בקרת כניסה?

המערכת נועדה למנוע כניסה של גורמים שאינם רצויים אל תוך השטח המבוקר.

האם יש אחריות למערכות בקרת כניסה?

כל מערכות בקרת הכניסה שאנחנו משווקים מגיעות אליכם עם אחריות מלאה ועם הוראות הפעלה מדויקות.

/ 5.

שתף עמוד:

מתקשים לעקוב אחר נוכחות העובדים?

כמה פרטים קטנים, ואנחנו כבר חוזרים אליך!

דילוג לתוכן