ניהול עובדים יעיל

ניהול עובדים תמיד היה אתגר בכל עסק וחברה ולא משנה אם מדובר בעסק המעסיק 3 עובדים או עשרות רבות של עובדים. ניהול עובדים מצריך משאבים והשקעה, כי לפני הכל, הם אלה שעושים את העבודה על מנת לגרום להכנסות ולרווחים. כיום כל בעל עסק יודע כי על מנת להרוויח לא צריך לקחת עובדים זולים או לקצץ להם בתנאים, אלא להפך: לקחת עובדים טובים ולתגמל מאותם כראוי על מנת שיעשו עבודה פורייה שניתן בעזרתה להגדיל אתה הכנסות והרווחים של העסק. ניהול עובדים מצריך הפעלה נכונה שלהם, שדרת ניהול ובקרה ושעון נוכחות טוב בעסק.

ניהול יעיל של נוכחות העובדים

מה תפקידו של שעון נוכחות בניהול עסק?

כל עסק זקוק לרישום שעות העבודה של העובדים כדי לחשב עבורם את המשכורת בתום החודש. בעבר היו שעוני נוכחות אלה מכאניים שבהם היו "דופקים שעון" שהיה מדפיס על גבי כרטיס את שעת ההגעה והעזיבה של העובד ובסוף כל חודש היו נאספים כל הכרטיסים על ידי מחלקת הנהלת החשבונות לשם חישוב המשכורות. אבל שעונים אלה נטו להתקלקל, לזייף, אנשים היו מחתימים כרטיסים של עובדים אחרים, או שאלה היו נאבדים וכדומה.
כיום שעון נוכחות הוא שעון אלקטרוני וברוב המקרים הוא מחובר למערכת ממוחשבת המסוגלת לעשות אתכל פעולות חישוב המשכורת באופן אוטומטי לאחר שהוזנה בנתונים האישיים של כל עובד.

שעון נוכחות הוא אביזר חובה כיום בכל עסק והוא מאפשר את הדברים הבאים:

  • רישום שעת הכניסה והיציאה של העובד
  • מעקב אחרי יציאת העובד להפסקות
  • סינון המורשים לכניסה בלבד
  • חישוב המשכורות (כשמחובר לתוכנת מחשב)

א.א.לומן-מד-עת היא החברה המובילה בארץ לשיווק שעוני נוכחות ומערכות בקרת עובדים וברשותה מגוון רחב של אביזרים אלה לשירות לקוחות מכל רחבי הארץ. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

/ 5.

שתף עמוד:
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן