לומן שעוני נוכחות
 
 
 
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258718
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת נוכחות בכל עסק

 
תוכנת נוכחות היא ה"מוח" של כל שעון נוכחות מודרני. שעוני הנוכחות המודרניים אינם פועלים באופן מכאני יותר, כפי שהיה בעבר, אלא שמדובר בשעונים אלקטרוניים וממוחשבים שברובם המכריע מחוברים לתוכנת נוכחות. תוכנה זו מאפשרת פונקציות רבות של רישום שעות נוכחות של העובדים, הכניסה והיציאה, שעות ההפסקה שלהם ודברים רבים נוספים, והיא מאפשרת ניהול עובדים באופן אפקטיבי ומדויק.
 

היתרונות של תוכנת נוכחות בעסק

 
שעון נוכחות הוא חובה בכל עסק, בין אם הוא מעסיק מספר מצומצם של עובדים או מאות עובדים. חיבורו לתוכנת נוכחות משוכללת מאפשרת את הדברים הבאים:
 
  • רישום כניסה ויציאה של העובד בעסק
  • רישום נוכחות של עובדים הנמצאים מחוץ לעסק או כאלה שעובדים מהבית על ידי חיבור המערכת לאינטרנט
  • רישום שעות ההפסקה של העובדים במהלך יום העבודה
  • חיבור לתוכנת הנהלת החשבונות לחישוב המשכורות על פי נתונים אלה ועל פי נתונים נוספים שמוזנים למערכת אודות כל עובד בנפרד.
 
 
שעון נוכחות בעסק
 
 
 
שעון נוכחות על בסיס טביעת אצבע
 
 
 
 
את תוכנת הנוכחות, כאמור, ניתן לחבר לאינטרנט ולתכנת אותה כך שכל עובד, ולא משנה איפה הוא נמצא, יוכל לרשום את שעות העבודה שלו בכל יום עבודה. התוכנה מאפשרת את כניסת העובדים למערכת מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט והיא מתוכנתת באופן כזה שלא ניתן לשנות את הנתונים לאחר שהוכנסו. באופן הזה יכול העובד להכניס למערכת גם את ימי החופשה שלו, ימי מחלה וכדומה.

תוכנת נוכחות משרתת כיום את מרבית העסקים לניהול עובדים יעיל, וניתן לרכוש שעוני נוכחות מסוגים שונים, לרבות שעון נוכחות ביומטרי, שעון נוכחות המחובר לשער כניסה שמסנן את הנכנסים וכיוצא באלה.

חברת לומן שעוני נוכחות משווקת את המערכות המשוכללות ביותר בעולם בתחום שעוני הנוכחות ותוכנות הנוכחות. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל הנחוץ לכם בתחום זה.