שעון נוכחות אינטרנטי

כיום חייב כל מעסיק לבצע מעקב אחר נוכחות העובדים שלו על פי חוק

בכדי למנוע התנהלות לא נכונה מבחינת שכר, תנאי העסקה, ימי חופשה ועוד, חוקקו במדינת ישראל חוקים שונים הקובעים בין היתר כי על כל מעסיק לבצע מעקב אחר נוכחות העובדים שלו. אחת השיטות הנפוצות ביותר לביצוע מעקב מסוג זה הינה באמצעות שעון נוכחות, וכיום ניתן לעשות שימוש אף בשעון נוכחות אינטרנטי.

אז מה כדאי לדעת על שעון נוכחות אינטרנטי?

מה זה שעון נוכחות אינטרנטי: שעון נוכחות אינטרנטי הינו מערכת הפועלת בדומה לשעון נוכחות רגיל,והיא מבצעת מעקב אחר שעות ההגעה והעזיבה של עובדי מעסיק מסוים. השעון ניתן להפעלה באמצעות רשת האינטרנט, אפליקציה, המחשב המשרדי ועוד, כאשר כל מעסיק יכול לבחור אתדרך ההפעלה הרצויה מבחינתו. השעון מאפשר למעסיק לרכז את הנתונים ולבצע מעקב מדויק ביותר אחר נוכחות עובדיו.

  • כיצד הוא עובד: את שעון הנוכחות יש על כל עובד להפעיל בצורה שנקבעה על ידי המעסיק, כאשר רוב השעונים פועלים בהתאם למיקום גיאוגרפי, כך שניתן להפעיל אותם רק כאשר נמצאים בסמוך למקום העבודה, והם מפסיקים לעבוד כאשר מתרחקים ממנו. בצורה זו ניתן לוודא כי העובד לא הפעיל או הפסיק את פעולתו של השעון כאשר לא היה בעבודה בפועל.

  • מהם חסרונות השיטה: שעון נוכחות אינטרנטי יכול לסייע רבות בביצוע מעקב אחר עובדי החברה בצורה מדויקת, אולם יש לו חסרון משמעותי אחד. היות והשעון ניתן להפעלה ברוב החברות רק על ידי הימצאות פיזית באזור החברה, הוא אינו מתאים לשימוש בחברות בהן עובדים מסוימים מתחילים או מסיימים את יום עבודתם במיקום רחוק יותר כגון חברות משלוחים, חברות בנייה, חברות התקנה ואף משרדי עורכי דין ובעלי מקצוע נוספים אשר נסיעות הינן חלק בלתי נפרד מתפקידם.

חברת לומן שעוני נוכחות מציעה שירותי הפעלת שעון נוכחות אינטרנטי

חברת לומן שעוני נוכחות הינה אחת מהחברות המובילות בתחום, מציעה שירותים מתקדמים אשר יכולים לסייע לכל מעסיק לעקוב אחר נוכחות עובדיו ולרכז את הנתונים כפי שנדרש בחוק.

תמונה ממערכת שעון נוכחות אינטרנטי

/ 5.

שתף עמוד:

מתקשים לעקוב אחר נוכחות העובדים?

לקבלת ייעוץ אישי השאירו פרטים!

דילוג לתוכן