לומן שעוני נוכחות
 
 
 
 
 
4.5
17 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258718
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה זה שעון נוכחות טביעת אצבע?

 
אם אתם מעוניינים לשדרג ולייעל תהליכים שונים בבית העסק שלכם, הרי שמומלץ ללא כל צל של ספק לבדוק אפשרות של התקנת שעון נוכחות המאפשר זיהוי של עובדים על פי טביעת אצבע מבוסס על טכנולוגיה ביומטרית מתקדמת. בשעון כזה מוזנים מראש פרטים של עובדים או מאושרי כניסה, לרבות טביעות אצבע ייחודיות. לאחר הזנת הפרטים יכול השעון לזהות את העובד ולאשר עבורו את הכניסה, להחתים את שעות העבודה ולאפשר מעקב אחר פרויקטים מיוחדים. שעון נוכחות טביעת אצבע נחשב לאחד הכלים המשוכללים ביותר העומדים לרשות חברות וארגונים.
 
שעון נוכחות טביעת אצבע מונע חוסר הבנות ומבטיח זיהוי אופטימאלי של העובדים. הוא אינו דורש נשיאת כרטיסי קרבה, אולם בחלק מהדגמים הוא מציע שימוש בכרטיסים אלו בעיקר עבור אורחים זמניים. שעון נוכחות טביעת אצבע מייעל את העבודה בכך שהוא מקצר את זמן ההמתנה מבחינת העובד. מעבר לכך, כל הנתונים המופקים על ידי השעון מועברים באופן אוטומטי אל מערכת חיצונית לצרכי שקלול, בקרה ופיקוח.
 

דגמי שעון נוכחות ביומטרי

 
יש שורה ארוכה של דגמים המציעים יתרונות ייחודיים של שעוני נוכחות ביומטריים. המאפיינים של השעון נקבעים לפי מספר המשתמשים, מספר טביעות האצבע, מספר התנועות, החומרה, סביבת הטמפרטורה לעבודה תקינה כולל לחות, מערכת הפעלה ומתח חשמלי. גם סוג החיישן לטביעת אצבע משפיע על יעילות המוצר וכדאי לברר על שפת תפריט, סוג החיווי הקולי ואלגוריתם הזיהוי.
 
 
שעון נוכחות טביעת אצבע
 
 
 
שעון נוכחות ביומטרי
 
 
 
 

קורא כרטיסים – פתרון מושלם לעסק שלכם

 
כאחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ בשיווק מערכות בקרה, ברשותנו מגוון רחב של קוראי כרטיסים המתאימים למערכות בקרה, כניסה ונוכחות של עובדים עבור מפעלים, חברות ועסקים שונים. נשמח לספק לכם קוראי כרטיסים ומוצרים משלימים נוספים עם אחריות מלאה. המומחים שלנו עומדים לשירותכם, על מנת לספק לכם מענה על כל שאלה, ייעוץ מקצועי, שירות ותמיכה.
 
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום למעגל לקוחותינו המרוצים
וליהנות משירות הניתן מכל הלב, מיחס אישי ומשקט נפשי.