לומן שעוני נוכחות
 
 
 
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258718
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהי מערכת בקרת כניסה?

 
כאשר אתם מעוניינים בהתקנת מערכת של בקרת כניסה, חובה להבין לפני הכל, מה בעצם המשמעות של מערכת כזו, מה היא תורמת לעסק, ומהם ההבדלים בין המערכות השונות. המערכת לבקרת הכניסה מיועדת בראש ובראשונה לצרכים של בטחון מידע ומידור עובדים. למערכת יש לרוב תפקיד כפול. היא קודם כל מוודאת שרק עובדים מורשים יוכלו להיכנס למקום העבודה, והיא גם מוודאת שכל עובד ייכנס רק לאזור שאליו הוא מורשה להיכנס, ולא תהיה זליגה בין המחלקות והאגפים במקום העבודה. אם כך, מה עוד חשוב לדעת על המערכת?
 

מידע מקיף על המערכות

 
  • כיצד המערכת מזהה? - למערכות בקרת כניסה, יש מספר אמצעים שונים לזהות שמדובר על עובד מסוים. לרוב, הזיהוי הוא ביומטרי. כלומר - מדובר על זיהוי לפי טביעת האצבע של העובד. רצוי לקחת מהעובדים טביעות אצבע משתי הידיים. יש לשים לב שיש מערכות זולות שיכולות להתקשות בזיהוי טביעות מטושטשות, ולכן כדאי להשקיע במערכת איכותית. מנגנון אחר לזיהוי הוא הזיהוי הקולי, וכן אפשר לבצע זיהוי לפי כרטיס מגנטי, אם כי יש לזכור - שכרטיס יכול לנוע בין אנשים.

  • ממשק המערכת – הממשק של מערכות בקרת כניסה הוא מתקדם במיוחד, ויכול אף להתחבר למערכות נוספות. ניתן לחבר בין מערכת הבקרה לבין הרשת הפנימית במקום העבודה, וניתן אף לחבר את המערכת לרשת האינטרנט במידה ויש בכך צורך. כך, המערכת יכולה למסור מידע מקיף על כניסת העובדים לכל אגף, וניתן לבצע מעקב מקיף על רשימת העובדים שנכנסו לכל אגף בכל עת, כולל ניסיונות של אנשים מבחוץ להיכנס לאזור שאיננו מורשה.

  • ניהול משתמשים - כמובן שבמערכת בקרת כניסה יש צורך לנהל משתמשים - להוסיף אנשים מורשים ולהסיר אנשים שעזבו, וכל מערכת מאפשרת לשלוט על אלפי משתמשים בו זמנית.
 
 
בקרת כניסה חדשה לעסקים
 
 
בקרת כניסה לאירונים
 
 
 

פונים לחברה מקצועית

 
אם אתם זקוקים למערכת מקצועית במיוחד לבקרת כניסה, הגעתם למקום הנכון! חברת א.לומן מד-עת מספקת מערכות מתקדמות במיוחד לבקרות כניסה למקומות עבודה, ומתאימה את מגוון הפתרונות האפשריים לכל לקוחותיה באופן אישי.