לומן שעוני נוכחות
 
 
 
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3258718
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בקרת כניסה

 
א.א. לומן מד עת משווקת מערכות בקרת כניסה ברמה גבוהה, המאפשרות לכם לדעת בדיוק מה קורה במבנה שבבעלותכם. מערכות אלה חיוניות ביותר בעידן בו אנו חיים, מכיוון שכונו חשופים לתופעות כגון פריצות, גניבות ונדליזם ומעשי פשיעה נוספים.אם אתם רוצים לשלוט בצורה ודאית על הנעשה בתוך המבנה – מערכת בקרת כניסה מתקדמת תעשה את ההבדל.
 
לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3258718 והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.
 

כשבטיחות פוגשת איכות

 
  • מערכת בקרת כניסה – מאפשרות כניסה רק של אנשים מורשים. המערכות מתוכננות לזהות רק אנשים שיש ברשותם כרטיס עובד מתאים, והמתקדמות שבהן מבצעות זיהוי ביומטרי של כל אחד מהעוברים בפתח. ניתן להתקין את המערכות הן בכניסה הראשית למבנה וכך להבטיח שרק עובדי המקום נכנסים, והן במעברים בין חלקים שונים במבנה, אם יש כאלה שאליהם הכניסה מותרת רק לעובדים בתפקידים מסוימים. התוצאה – שליטה מבוקרת על זהות האנשים הנמצאים במקום בכל רגע נתון.

  • שעוני נוכחות – שעוני נוכחות הם הפתרון הטוב ביותר שקיים היום לביצוע מעקב מדויק אחר שעות הנוכחות של העובדים במקום העבודה. מדובר במערכות הפועלות באמצעות העברת כרטיס עובד ו/או זיהוי ביומטרי, ואשר רושמות בצורה ממוחשבת את שעות הכניסה והיציאה של העובד מהמבנה.
 

התממשקות בין מערכתית

 
ישנן מערכות המהוות מערכת בקרת כניסה ושעון נוכחות גם יחד, אולם אם יש ברשותכם כבר שעוני נוכחות, ניתן להתקין במקום מערכת בקרת כניסה שתתממשק עם הנתונים המתקבלים מהם, ולא תצריך הקמה נוספת של מאגר נתוני העובדים.
 

שלכם באחריות

 
כל המערכות שאנחנו משווקים מגיעים אליכם עם אחריות מלאה ועם הוראות הפעלה מדויקות. בכל מקרה של בעיה או תקלה – תוכלו לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי ומדויק מצוות המומחים של החברה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות מערכות בקרת איכות ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3258718
ונשמח לעמוד לשירותכם.